Startseite Case IH9330

Case IH
9330

Tractor | 240 pk

240pk
Vermogen
435.3L
Brandstoftank
106.0l/min
Hydrauliek
9537kg
Gewicht
Case IH 9330
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Case IH 9330

De Nederlandse landbouw stelt hoge eisen, en de Case IH 9330 is erop gebouwd om daaraan te voldoen. De tractor geeft 240 pk af uit 179.0 kW en leent zich voor grote bedrijven met akkerbouw en loonbedrijven.

De aftakas geeft 207 pk (1000) af, waarmee rondbalenpersen tot sneeuwfrezen bediend kunnen worden. Het hydraulisch systeem levert 106.0 lpm bij 200.0 bar — voldoende voor de frontlader en gelijktijdige aanbouwwerktuigen.

Het rijklaargewicht bedraagt 9537 - 10728 kg met een wielbasis van 304 cm, wat zorgt voor goed bodemcontact. Met een tankvolume van 435.3 L zijn lange diensten mogelijk zonder bij te tanken.

Het Nederlandse dealernetwerk voor Case IH wordt gerund door CNH Industrial Nederland, met dekking van Noord-Holland tot Zeeland en ook in België.

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen (bruto)179.0 kW

Hydrauliek

Typeclosed center
Druk200.0 bar
Pompcapaciteit106.0 lpm
Stuurkleppen4
Hefkracht5783 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen1000
Aftakasvermogen154.4 kW

Afmetingen en gewicht

Gewicht9537 - 10728 kg
Wielbasis304 cm
Brandstoftank435.3 L
Banden voor18.4R-38

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Laadcapaciteit125 A
Spanning12V

Veelgestelde vragen over Case IH 9330

Hoe is het hydraulisch systeem van de Case IH 9330 opgezet?

106.0 lpm bij 200.0 bar is de specificatie van de Case IH 9330-hydrauliek. Dat is voldoende voor professioneel gebruik met meerdere werktuigen. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 5783 kg.

Voor welke bedrijfsvormen leent de Case IH 9330 zich?

Ja, de Case IH 9330 met zijn 240 pk is goed geschikt voor grote bedrijven met akkerbouw en loonbedrijven. Velen gebruiken hem ook voor professionele plantaardige productie met zware grondbewerking.

Welke dealer verkoopt Case IH in Nederland?

Case IH wordt in Nederland verdeeld via CNH Industrial Nederland. Zij bieden verkoop, service en reserveonderdelen aan.

Welke alternatieven zijn er voor de Case IH 9330?

In dezelfde vermogensklasse als de Case IH 9330 (240 pk) zijn er alternatieven van Fendt, John Deere, Case IH en New Holland met vergelijkbaar vermogen. De keuze hangt af van bedrijfstype, dealernetwerk en persoonlijke voorkeur.