Startseite Case IHFarmall 31

Case IH
Farmall 31

Tractor | 31 pk

31pk
Vermogen
27.6L
Brandstoftank
27.3l/min
Hydrauliek
1139kg
Gewicht
Case IH Farmall 31
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Case IH Farmall 31

In het gebied kleine bedrijven, tuinbouw en gemeentelijk gebruik onderscheidt de Case IH Farmall 31 zich als een minitractor. Met zijn 31 pk verwerkt hij het meeste wat een Nederlands bedrijf vraagt.

Met een pompkapaciteit van 27.3 lpm verwerkt de Farmall 31 krachtige extra uitrusting probleemloos. De aftakas geeft 27 pk (540) af, waarmee rondbalenpersen tot sneeuwfrezen bediend kunnen worden.

De Farmall 31 weegt 1139 - 1154 kg en is zacht genoeg voor zachte bodems.

Via CNH Industrial Nederland wordt de Case IH Farmall 31 aangeboden met service en reserveonderdelen die zijn afgestemd op Nederlandse bedrijfsomstandigheden.

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen (bruto)23.1 kW

Hydrauliek

Typeopen center
Pompcapaciteit27.3 lpm
Hefkracht741 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540
Aftakasvermogen19.8 kW

Afmetingen en gewicht

Gewicht1139 - 1154 kg
Wielbasis160 cm
Brandstoftank27.6 L
Banden voor7x14

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Laadcapaciteit40 A
Spanning12V

Veelgestelde vragen over Case IH Farmall 31

Is de hydrauliek van de Case IH Farmall 31 voldoende voor een frontlader?

De hydraulische stroom van 27.3 lpm stelt de Case IH Farmall 31 in staat meerdere functies tegelijk te bedienen. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 741 kg.

Welk gewicht heeft de Case IH Farmall 31?

De Case IH Farmall 31 weegt 1139 - 1154 kg — typisch voor tractoren in deze vermogensklasse. De wielbasis bedraagt 160 cm.

Welke bandenmaat gebruikt de Case IH Farmall 31?

Af fabriek wordt de Case IH Farmall 31 geleverd met 7x14 voor en 11.2x24 achter. Bredere banden kunnen worden gekozen voor betere draagkracht op natte bodems.