Startseite Deutz-FahrDX 3.50

Deutz-Fahr
DX 3.50

Tractor | 61 pk

61pk
Vermogen
51.1l/min
Hydrauliek
2730kg
Gewicht
Deutz-Fahr DX 3.50
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Deutz-Fahr DX 3.50

In het gebied middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer onderscheidt de Deutz-Fahr DX 3.50 zich als een middenklasser. Met zijn 61 pk verwerkt hij het meeste wat een Nederlands bedrijf vraagt.

De achterste driepuntsophanging heft 2399 kg. Met een pompkapaciteit van 51.1 lpm bij 175.0 bar verwerkt de DX 3.50 krachtige extra uitrusting probleemloos.

De DX 3.50 weegt 2730 - 3320 kg en is zacht genoeg voor zachte bodems.

Het Nederlandse dealernetwerk voor Deutz-Fahr wordt gerund door SDF Nederland / DEUTZ-FAHR-dealer, met dekking van Noord-Holland tot Zeeland en ook in België.

Geschikt voor

Middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer

Dealer in Nederland

SDF Nederland / DEUTZ-FAHR-dealer

Concurrenten

Case IH 3220, Case IH 3230, Case IH 485, Case IH 485XL, Case IH 495

Prijsklasse (tweedehands)

17.500 EUR (uit advertenties)

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen45.5 kW

Hydrauliek

Typeopen center
Druk175.0 bar
Pompcapaciteit51.1 lpm
Hefkracht2399 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540 (1.375)
Koppelingdry disc

Afmetingen en gewicht

Gewicht2730 - 3320 kg
Banden voor7.50x16
Banden achter16.9x30

Te koop in Nederland 5

Deutz-fahr Dx 350V Nederland

Deutz-fahr Dx 350V

6707 uurAlmen, NL
17.500 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Deutz-fahr Dx 350V België

Deutz-fahr Dx 350V

6707 uurAlmen, NL
17.500 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_be_nl
1988 Deutz Fahr Dx 3 Nederland

1988 Deutz Fahr Dx 3

Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: machinetrack_nl
Deutz Fahr Dx 350 V Nederland

Deutz Fahr Dx 350 V

6.707 uur
€ 17.500
Advertentie bekijken
Bron: machinetrack_nl
1988 Deutz Fahr Dx 3 België

1988 Deutz Fahr Dx 3

Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: machinetrack_be_nl

Veelgestelde vragen over Deutz-Fahr DX 3.50

Hoeveel pk heeft de Deutz-Fahr DX 3.50?

Volgens de specificaties levert de Deutz-Fahr DX 3.50 een brutovermogen van 45.5 kW, dus 61 pk. Daarmee is hij gedimensioneerd voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer.

Wat weegt een Deutz-Fahr DX 3.50?

De Deutz-Fahr DX 3.50 weegt 2730 - 3320 kg. Dit gewicht zorgt voor goed bodemcontact en stabiel rijgedrag onder Nederlandse omstandigheden.

Is de Deutz-Fahr DX 3.50 een goede allround tractor?

De Deutz-Fahr DX 3.50 past uitstekend voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer. Met 61 pk heeft hij ook capaciteit voor kleinere melkveebedrijven met voeropname en weidegang.

Wat kost een tweedehands Deutz-Fahr DX 3.50?

Op de tweedehandsmarkt in Nederland wordt de Deutz-Fahr DX 3.50 aangeboden vanaf 17.500 EUR. De prijs varieert afhankelijk van bouwjaar, draaiuren en uitrusting.

Hoeveel draaiuren hebben tweedehands Deutz-Fahr DX 3.50?

De draaiuren van tweedehands Deutz-Fahr DX 3.50 variëren. Een voorbeeld toont 6707. Onder 5.000 uur geldt als laag, boven 10.000 als hoog.