Startseite John Deere2040

John Deere
2040

Tractor | 70 pk

70pk
Vermogen
47.0l/min
Hydrauliek
2965kg
Gewicht
John Deere 2040
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de John Deere 2040

Bij middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer biedt de John Deere 2040 een doordachte oplossing. De tractor geeft 70 pk af uit 52.2 kW en valt in het populaire middensegment.

Via de 540-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 61 pk van de John Deere 2040. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 3069 kg, wat de meeste vereisten dekt. Met een pompkapaciteit van 47.0 lpm bij 170.0 bar verwerkt de 2040 krachtige extra uitrusting probleemloos.

De 2040 weegt 2965 - 3525 kg en is zacht genoeg voor zachte bodems. Standaardbanden zijn 7.50-18 voor en 13.6/12-38 achter.

In Nederland wordt John Deere verdeeld via John Deere dealer Nederland, die verkoop, service en reserveonderdelen aanbiedt in heel Nederland en België.

Geschikt voor

Gecombineerde bedrijven met groenteteelt en bosbouw

Dealer in Nederland

John Deere dealer Nederland

Concurrenten

Case IH 1394, Case IH 3230, Case IH 4210, Case IH 585, Case IH 585XL

Prijsklasse (tweedehands)

5.500 EUR (uit advertenties)

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen52.2 kW
Nominaal toerental540@2400

Hydrauliek

Typeclosed center
Druk170.0 bar
Pompcapaciteit47.0 lpm
Hefkracht3069 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540
Aftakasvermogen45.5 kW
Koppelinghydraulic

Afmetingen en gewicht

Gewicht2965 - 3525 kg
Banden voor7.50-18
Banden achter13.6/12-38

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Laadcapaciteit55 A
Spanning12V
Accu55 Ah

Te koop in Nederland 5

John Deere 2040 Nederland

John Deere 2040

12271 uur
5.500 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
John Deere 2040 Nederland

John Deere 2040

2000 uur
7.308 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
John Deere 2040 Med nye dæk hele vejen rundt Nederland

John Deere 2040 Med nye dæk hele vejen rundt

5104 uur
12.016 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
John Deere 2140 2040 3040 parts, ersatzteile, pieces Nederland

John Deere 2140 2040 3040 parts, ersatzteile, pieces

Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
John Deere 2140 2040 3040 parts, ersatzteile, pieces Nederland

John Deere 2140 2040 3040 parts, ersatzteile, pieces

Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl

Veelgestelde vragen over John Deere 2040

Wat levert de John Deere 2040?

De John Deere 2040 geeft 70 pk af uit een 52.2 kW-motor — een vermogensniveau dat goed past bij middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer.

Op welk toerental werkt de John Deere 2040?

De John Deere 2040 bereikt zijn nominaal vermogen bij 540@2400. Moderne tractormotoren zijn ontworpen om vol koppel al bij lagere toeren te leveren.

Hoe is het hydraulisch systeem van de John Deere 2040 opgezet?

Met 47.0 lpm bij 170.0 bar biedt de hydrauliek van de John Deere 2040 voldoende reserve voor krachtige werktaken. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 3069 kg.

Wat is het rijklaargewicht van de John Deere 2040?

De John Deere 2040 weegt 2965 - 3525 kg — typisch voor tractoren in deze vermogensklasse.

Voor welk bedrijfstype past de John Deere 2040?

De John Deere 2040 is primair gedimensioneerd voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer. Het vermogen van 70 pk is echter ook voldoende voor kleinere melkveebedrijven met voeropname en weidegang.