Startseite John Deere4250

John Deere
4250

Tractor | 144 pk

144pk
Vermogen
100.3l/min
Hydrauliek
5332kg
Gewicht
John Deere 4250
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de John Deere 4250

De John Deere 4250 geeft 144 pk af uit 107.4 kW en is ontwikkeld voor middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering. Het is een allround tractor in het John Deere-modellenprogramma.

Met een pompkapaciteit van 100.3 lpm bij 157.0 bar verwerkt de 4250 krachtige extra uitrusting probleemloos. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 2853 kg, wat de meeste vereisten dekt.

Het rijklaargewicht bedraagt 5332 - 6285 kg, wat zorgt voor goed bodemcontact.

Het Nederlandse dealernetwerk voor John Deere wordt gerund door John Deere dealer Nederland, met dekking van Noord-Holland tot Zeeland en ook in België.

Geschikt voor

Middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering

Dealer in Nederland

John Deere dealer Nederland

Concurrenten

Case IH 1255 XL, Case IH 1455 XL, Case IH 2294, Case IH 5150, Case IH CS 130

Prijsklasse (tweedehands)

32.478 EUR (uit advertenties)

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen107.4 kW
Nominaal toerental540@2200

Hydrauliek

Typeclosed center
Druk157.0 bar
Pompcapaciteit100.3 lpm
Stuurkleppen2 or 3
Hefkracht2853 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540/1000
Aftakasvermogen89.5 kW
Koppelinghydraulic wet disc

Afmetingen en gewicht

Gewicht5332 - 6285 kg
Banden voor10.00-16
Banden achter18.4-38

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Laadcapaciteit72 A
Spanning6V

Te koop in Nederland 2

John Deere 4250 Nederland

John Deere 4250

32.478 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
John Deere 4250 België

John Deere 4250

32.478 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_be_nl

Veelgestelde vragen over John Deere 4250

Hoeveel pk heeft de John Deere 4250?

De John Deere 4250 levert 107.4 kW (144 pk). Dit vermogen maakt hem geschikt voor middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering.

Is de hydrauliek van de John Deere 4250 voldoende voor een frontlader?

100.3 lpm bij 157.0 bar is de specificatie van de John Deere 4250-hydrauliek. Dat is voldoende voor professioneel gebruik met meerdere werktuigen. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 2853 kg.

Is de aftakas van de John Deere 4250 voldoende voor grote werktuigen?

Via de 540/1000-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 120 pk van de John Deere 4250. De waarde is gemeten onder gestandaardiseerde omstandigheden.