Startseite John Deere9520RT

John Deere
9520RT

Tractor | 520 pk

520pk
Vermogen
219.5l/min
Hydrauliek
20371kg
Gewicht
John Deere 9520RT
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de John Deere 9520RT

In het gebied grootschalige landbouw en zware loonwerkzaamheden onderscheidt de John Deere 9520RT zich als een krachtpatser. Met zijn 520 pk verwerkt hij het meeste wat een Nederlands bedrijf vraagt.

Bij zware belasting stijgt het vermogen dankzij de boostfunctie naar 572 pk. De driepuntshefinrichting tilt tot 6804 kg — geschikt voor de meest gangbare werktuigen. Via de 1000 (1.75)-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 329 pk van de John Deere 9520RT.

De 9520RT weegt 20371 kg en biedt zelfs op ongelijk terrein goede stabiliteit.

Nederlandse boeren die kiezen voor John Deere krijgen ondersteuning van John Deere dealer Nederland, die zowel verkoop als after-sales verzorgen.

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen (bruto)387.8 kW
Maximaal vermogen426.5 kW

Hydrauliek

Typeclosed-center pressure/flow compensated
Druk200.0 bar
Pompcapaciteit219.5 lpm
Hefkracht6804 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen1000 (1.75)
Aftakasvermogen245.3 kW
Koppelingelectro-hydraulic

Afmetingen en gewicht

Gewicht20371 kg

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Spanning12V

Veelgestelde vragen over John Deere 9520RT

Welke hydrauliekcapaciteit heeft de John Deere 9520RT?

Met 219.5 lpm bij 200.0 bar biedt de hydrauliek van de John Deere 9520RT voldoende reserve voor krachtige werktaken. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 6804 kg.

Wat is het ledig gewicht van de John Deere 9520RT?

20371 kg is het opgegeven rijklaargewicht van de John Deere 9520RT. Voor veel toepassingen geeft dat een goed evenwicht tussen trekkracht en bodemverdichting.

Voor welke bedrijfsvormen leent de John Deere 9520RT zich?

De John Deere 9520RT is primair gedimensioneerd voor grootschalige landbouw en zware loonwerkzaamheden. Het vermogen van 520 pk is echter ook voldoende voor industriële graanteelt met maximale werkbreedtes.

Welke alternatieven zijn er voor de John Deere 9520RT?

In dezelfde vermogensklasse als de John Deere 9520RT (520 pk) zijn er alternatieven van Fendt, Case IH Magnum, John Deere 8R en New Holland T8. De keuze hangt af van bedrijfstype, dealernetwerk en persoonlijke voorkeur.