Startseite Massey Ferguson1740

Massey Ferguson
1740

Tractor | 38 pk

38pk
Vermogen
40.1L
Brandstoftank
74.2l/min
Hydrauliek
1528kg
Gewicht
Massey Ferguson 1740
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Massey Ferguson 1740

De Massey Ferguson 1740 is gebouwd voor kleine bedrijven, tuinbouw en gemeentelijk gebruik en geeft 38 pk af uit 28.3 kW. Het is een gevestigde keuze bij Nederlandse boeren.

De achterste driepuntsophanging heft 1270 kg. De hydrauliek levert 74.2 lpm, zodat zowel de frontlader als achterwerktuigen gelijktijdig bediend kunnen worden.

De 1740 weegt 1528 - 1680 kg en is zacht genoeg voor zachte bodems. De brandstoftank heeft een inhoud van 40.1 L, voldoende voor lange werkdagen zonder onderbreking.

In Nederland wordt Massey Ferguson verdeeld via AGCO Nederland, die verkoop, service en reserveonderdelen aanbiedt in heel Nederland en België.

Geschikt voor

Hobbylandbouw met graslandbeheer en terreinonderhoud

Dealer in Nederland

AGCO Nederland

Concurrenten

Case IH 385, Case IH C42, Case IH D33, Case IH D35, Case IH D40

Prijsklasse (tweedehands)

19.885 EUR (uit advertenties)

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen (bruto)28.3 kW

Hydrauliek

Typeopen center
Pompcapaciteit74.2 lpm
Hefkracht1270 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540 (1.375)

Afmetingen en gewicht

Gewicht1528 - 1680 kg
Wielbasis177 cm
Brandstoftank40.1 L
Banden voor8.00-16

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Spanning12V

Te koop in Nederland 4

Massey Ferguson 1740 H + CAB Nederland

Massey Ferguson 1740 H + CAB

1740 uur
19.885 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Massey Ferguson 1740 Nederland

Massey Ferguson 1740

1130 uur
36.655 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Massey Ferguson 1740 H + CAB België

Massey Ferguson 1740 H + CAB

1740 uur
19.885 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_be_nl
Massey Ferguson 1740 België

Massey Ferguson 1740

1130 uur
36.655 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_be_nl

Veelgestelde vragen over Massey Ferguson 1740

Wat is het motorvermogen van de Massey Ferguson 1740?

38 pk is het opgegeven vermogen van de Massey Ferguson 1740. In de praktijk betekent dat voldoende kracht voor kleine bedrijven, tuinbouw en gemeentelijk gebruik.

Voor welk bedrijfstype past de Massey Ferguson 1740?

De Massey Ferguson 1740 is primair gedimensioneerd voor kleine bedrijven, tuinbouw en gemeentelijk gebruik. Het vermogen van 38 pk is echter ook voldoende voor hobbylandbouw met graslandbeheer en terreinonderhoud.

Welke alternatieven zijn er voor de Massey Ferguson 1740?

In dezelfde vermogensklasse als de Massey Ferguson 1740 (38 pk) zijn er alternatieven van Kubota, Iseki en kleinere modellen van John Deere of New Holland. De keuze hangt af van bedrijfstype, dealernetwerk en persoonlijke voorkeur.

Hoeveel draaiuren hebben tweedehands Massey Ferguson 1740?

De draaiuren van tweedehands Massey Ferguson 1740 variëren. Een voorbeeld toont 1740. Onder 5.000 uur geldt als laag, boven 10.000 als hoog.