Startseite Massey Ferguson2235

Massey Ferguson
2235

Tractor | 80 pk

80pk
Vermogen
67.0L
Brandstoftank
54.1l/min
Hydrauliek
3000kg
Gewicht
Massey Ferguson 2235
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Massey Ferguson 2235

In het gebied middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer onderscheidt de Massey Ferguson 2235 zich als een middenklasser. Met zijn 80 pk verwerkt hij het meeste wat een Nederlands bedrijf vraagt.

De achterste driepuntsophanging heft 2100 kg. Het hydraulisch systeem levert 54.1 lpm bij 180.0 bar — voldoende voor de frontlader en gelijktijdige aanbouwwerktuigen.

De 2235 weegt 3000 - 3100 kg en is zacht genoeg voor zachte bodems.

Via AGCO Nederland wordt de Massey Ferguson 2235 aangeboden met service en reserveonderdelen die zijn afgestemd op Nederlandse bedrijfsomstandigheden.

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen59.7 kW

Hydrauliek

Druk180.0 bar
Pompcapaciteit54.1 lpm
Hefkracht2100 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540/1000 (1.375)
Koppelingelectro-hydraulic wet disc

Afmetingen en gewicht

Gewicht3000 - 3100 kg
Brandstoftank67.0 L

Elektrisch systeem

Spanning12V

Veelgestelde vragen over Massey Ferguson 2235

Is de Massey Ferguson 2235 geschikt voor de Nederlandse landbouw?

In zijn vermogensklasse is de Massey Ferguson 2235 een goede keuze voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer. Hydrauliek en aftakas maken hem ook bruikbaar voor kleinere melkveebedrijven met voeropname en weidegang.

Waar krijgt men service voor Massey Ferguson in Nederland?

AGCO Nederland is de Nederlandse dealer voor Massey Ferguson en verzorgt alles van nieuwe levering tot garantie en onderhoud.

Welke alternatieven zijn er voor de Massey Ferguson 2235?

In dezelfde vermogensklasse als de Massey Ferguson 2235 (80 pk) zijn er alternatieven van Valtra, Massey Ferguson en Deutz-Fahr in vergelijkbare vermogensklasse. De keuze hangt af van bedrijfstype, dealernetwerk en persoonlijke voorkeur.