Startseite Massey Ferguson8S.205

Massey Ferguson
8S.205

Tractor | 202 pk

202pk
Vermogen
149.9l/min
Hydrauliek
8700kg
Gewicht
Massey Ferguson 8S.205
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Massey Ferguson 8S.205

In het gebied grote bedrijven met akkerbouw en loonbedrijven onderscheidt de Massey Ferguson 8S.205 zich als een zwaarwerker. Met zijn 202 pk verwerkt hij het meeste wat een Nederlands bedrijf vraagt.

Via de 540/1000 (1.375)-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 184 pk van de Massey Ferguson 8S.205. Met een pompkapaciteit van 149.9 lpm bij 200.0 bar verwerkt de 8S.205 krachtige extra uitrusting probleemloos.

De 8S.205 weegt 8700 - 10000 kg en biedt zelfs op ongelijk terrein goede stabiliteit.

In Nederland wordt Massey Ferguson verdeeld via AGCO Nederland, die verkoop, service en reserveonderdelen aanbiedt in heel Nederland en België.

Geschikt voor

Grootschalige kuilbereiding, transport en ploegen op grote schaal

Dealer in Nederland

AGCO Nederland

Concurrenten

Case IH 2394, Case IH 2594, Case IH 3294, Case IH 4494, Case IH 9110

Prijsklasse (tweedehands)

89.878 EUR (uit advertenties)

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen151.0 kW
Nominaal toerental1000@1920

Hydrauliek

Typeclosed center load-sensing
Druk200.0 bar
Pompcapaciteit149.9 lpm
Hefkracht10000 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540/1000 (1.375)
Aftakasvermogen137.0 kW

Afmetingen en gewicht

Gewicht8700 - 10000 kg
Wielbasis305 cm
Banden voor540/65R30

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Spanning12V

Te koop in Nederland 5

Massey Ferguson 8S.205 Nederland

Massey Ferguson 8S.205

1332 uur
Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Massey Ferguson 8S.205EXD7 Nederland

Massey Ferguson 8S.205EXD7

3350 uur
89.878 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Massey Ferguson 8S.205 Nederland

Massey Ferguson 8S.205

3 uur
134.845 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Massey Ferguson 8S.205 Nederland

Massey Ferguson 8S.205

4150 uur
83.017 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Massey Ferguson 8S.205 EFD7 Nederland

Massey Ferguson 8S.205 EFD7

350 uur
126.774 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl

Veelgestelde vragen over Massey Ferguson 8S.205

Is de hydrauliek van de Massey Ferguson 8S.205 voldoende voor een frontlader?

De hydrauliekpomp van de Massey Ferguson 8S.205 levert 149.9 lpm bij 200.0 bar. De capaciteit is goed genoeg voor de frontlader en meerdere gelijktijdige functies.

Hoeveel pk geeft de aftakas van de Massey Ferguson 8S.205 af?

De aftakas van de Massey Ferguson 8S.205 geeft 184 pk (540/1000 (1.375)) af — geschikt voor persen, maaiers en sneeuwfrezen.

Is de Massey Ferguson 8S.205 een goede allround tractor?

De Massey Ferguson 8S.205 is primair gedimensioneerd voor grote bedrijven met akkerbouw en loonbedrijven. Het vermogen van 202 pk is echter ook voldoende voor professionele plantaardige productie met zware grondbewerking.

Hoeveel draaiuren hebben tweedehands Massey Ferguson 8S.205?

De draaiuren van tweedehands Massey Ferguson 8S.205 variëren. Een voorbeeld toont 1332. Onder 5.000 uur geldt als laag, boven 10.000 als hoog.