Startseite McCormickT100 Max

McCormick
T100 Max

Tractor | 93 pk

93pk
Vermogen
101.8L
Brandstoftank
52.2l/min
Hydrauliek
3650kg
Gewicht
McCormick T100 Max
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de McCormick T100 Max

In het populaire middensegment vinden we de McCormick T100 Max, een tractor die geeft 93 pk af uit 69.0 kW en geschikt is voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer.

Met een pompkapaciteit van 52.2 lpm verwerkt de T100 Max krachtige extra uitrusting probleemloos. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 4350 kg, wat de meeste vereisten dekt. Via de 540/1000-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 79 pk van de McCormick T100 Max.

Het rijklaargewicht bedraagt 3650 - 3800 kg met een wielbasis van 233 cm, wat zorgt voor goed bodemcontact.

Via Argo Tractors Nederland wordt de McCormick T100 Max aangeboden met service en reserveonderdelen die zijn afgestemd op Nederlandse bedrijfsomstandigheden.

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen69.0 kW

Hydrauliek

Typeopen center
Pompcapaciteit52.2 lpm
Hefkracht4350 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540/1000
Aftakasvermogen58.9 kW
Koppelingelectro-hydraulic wet disc

Afmetingen en gewicht

Gewicht3650 - 3800 kg
Wielbasis233 cm
Brandstoftank101.8 L
Banden voor380/70R24

Elektrisch systeem

Spanning12V

Veelgestelde vragen over McCormick T100 Max

Is de hydrauliek van de McCormick T100 Max voldoende voor een frontlader?

De hydrauliekpomp van de McCormick T100 Max levert 52.2 lpm. De capaciteit is goed genoeg voor de frontlader en meerdere gelijktijdige functies. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 4350 kg.

Hoeveel weegt de McCormick T100 Max zonder ballast?

De McCormick T100 Max weegt 3650 - 3800 kg — typisch voor tractoren in deze vermogensklasse. De wielbasis bedraagt 233 cm.

Is de McCormick T100 Max een goede allround tractor?

Voor bedrijven met middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer is de McCormick T100 Max een populaire keuze. Veel eigenaren melden dat hij ook kleinere melkveebedrijven met voeropname en weidegang probleemloos verwerkt.

Waar krijgt men service voor McCormick in Nederland?

Argo Tractors Nederland is de Nederlandse dealer voor McCormick en verzorgt alles van nieuwe levering tot garantie en onderhoud.