Startseite New HollandTL70A

New Holland
TL70A

Tractor | 72 pk

72pk
Vermogen
104.8L
Brandstoftank
51.1l/min
Hydrauliek
3550kg
Gewicht
New Holland TL70A
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de New Holland TL70A

In het segment middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer is de New Holland TL70A een bekend gezicht. Deze veelzijdige tractor levert 72 pk (53.7 kW) en heeft zich bewezen in de Nederlandse landbouw.

De hydrauliek levert 51.1 lpm bij 198.0 bar, zodat zowel de frontlader als achterwerktuigen gelijktijdig bediend kunnen worden. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 4550 kg, wat de meeste vereisten dekt.

Het rijklaargewicht bedraagt 3550 - 3850 kg, wat zorgt voor goed bodemcontact.

Nederlandse boeren die kiezen voor New Holland krijgen ondersteuning van CNH Industrial Nederland, die zowel verkoop als after-sales verzorgen.

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen (bruto)53.7 kW
Nominaal toerental540@2199

Hydrauliek

Typeopen center
Druk198.0 bar
Pompcapaciteit51.1 lpm
Hefkracht4550 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540/540E/1000
Koppelingelectro-hydraulic

Afmetingen en gewicht

Gewicht3550 - 3850 kg
Brandstoftank104.8 L
Banden voor7.50-16
Banden achter16.9R30

Elektrisch systeem

Spanning12V

Veelgestelde vragen over New Holland TL70A

Hoe sterk is de New Holland TL70A?

Met 72 pk (53.7 kW) schaart de New Holland TL70A zich onder de machines voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer.

Hoe is het hydraulisch systeem van de New Holland TL70A opgezet?

De hydrauliekpomp van de New Holland TL70A levert 51.1 lpm bij 198.0 bar. De capaciteit is goed genoeg voor de frontlader en meerdere gelijktijdige functies. De hefkracht aan de achterzijde bedraagt 4550 kg.

Welke bandenmaat gebruikt de New Holland TL70A?

De standaardafmetingen zijn 7.50-16 voor en 16.9R30 achter. Laagprofielbanden kunnen de wegeigenschappen verbeteren.

Is de New Holland TL70A een goede allround tractor?

Ja, de New Holland TL70A met zijn 72 pk is goed geschikt voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer. Velen gebruiken hem ook voor kleinere melkveebedrijven met voeropname en weidegang.