Startseite New HollandTT75A

New Holland
TT75A

Tractor | 75 pk

75pk
Vermogen
62.1L
Brandstoftank
40.9l/min
Hydrauliek
2150kg
Gewicht
New Holland TT75A
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de New Holland TT75A

In het populaire middensegment vinden we de New Holland TT75A, een tractor die heeft een vermogen van 55.9 kW, ofwel 75 pk en geschikt is voor middelgrote bedrijven met veehouderij en graslandbeheer.

Met een pompkapaciteit van 40.9 lpm bij 190.0 bar verwerkt de TT75A krachtige extra uitrusting probleemloos. Via de 540 (1.375)-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 62 pk van de New Holland TT75A.

Het rijklaargewicht bedraagt 2150 - 2358 kg, wat zorgt voor goed bodemcontact. De brandstoftank heeft een inhoud van 62.1 L, voldoende voor lange werkdagen zonder onderbreking.

Nederlandse boeren die kiezen voor New Holland krijgen ondersteuning van CNH Industrial Nederland, die zowel verkoop als after-sales verzorgen.

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen (bruto)55.9 kW
Nominaal toerental540@1967

Hydrauliek

Typeopen center
Druk190.0 bar
Pompcapaciteit40.9 lpm
Stuurkleppen0 to 2
Hefkracht1546 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540 (1.375)
Aftakasvermogen46.2 kW
Koppelingmechanical dry disc

Afmetingen en gewicht

Gewicht2150 - 2358 kg
Brandstoftank62.1 L

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Laadcapaciteit45 A
Spanning12V

Te koop in Nederland 2

New Holland TT75Â 55kw Nederland

New Holland TT75Â 55kw

Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
New Holland TT75Â 55kw België

New Holland TT75Â 55kw

Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: mascus_be_nl

Veelgestelde vragen over New Holland TT75A

Wat is het nominale toerental van de New Holland TT75A?

Bij 540@1967 levert de New Holland TT75A zijn opgegeven vermogen. Het toerental is gekozen om de bedrijfseconomie in het dagelijks werk te maximaliseren.

Welke hydrauliekcapaciteit heeft de New Holland TT75A?

Met 40.9 lpm bij 190.0 bar biedt de hydrauliek van de New Holland TT75A voldoende reserve voor krachtige werktaken.

Welk gewicht heeft de New Holland TT75A?

De New Holland TT75A weegt 2150 - 2358 kg — typisch voor tractoren in deze vermogensklasse. De brandstoftank heeft een inhoud van 62.1 L.

Wat kost een tweedehands New Holland TT75A?

Op de tweedehandsmarkt in Nederland wordt de New Holland TT75A aangeboden vanaf Prijs op aanvraag. De prijs varieert afhankelijk van bouwjaar, draaiuren en uitrusting.