Startseite Case IHFarmall 125A

Case IH
Farmall 125A

Tractor | 125 pk

125pk
Vermogen
83.3l/min
Hydrauliek
4110kg
Gewicht
Case IH Farmall 125A
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Case IH Farmall 125A

De Case IH Farmall 125A is een krachtige tractor die zich primair leent voor middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering. Zijn 125 pk zijn voldoende voor de meeste taken in deze grootteklasse.

De achterste driepuntsophanging heft 3265 kg. Via de 540/1000-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 105 pk van de Case IH Farmall 125A. De hydrauliek levert 83.3 lpm, zodat zowel de frontlader als achterwerktuigen gelijktijdig bediend kunnen worden.

Het rijklaargewicht bedraagt 4110 - 4720 kg, wat zorgt voor goed bodemcontact.

De Case IH Farmall 125A is verkrijgbaar bij CNH Industrial Nederland met volledige werkplaats- en garantieservice voor Nederlandse boeren.

Geschikt voor

Middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering

Dealer in Nederland

CNH Industrial Nederland

Concurrenten

Claas 566, Claas 616, Claas 656, Claas Ares 567, Claas Ares 577

Prijsklasse (tweedehands)

71.900 EUR (uit advertenties)

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen (bruto)93.2 kW

Hydrauliek

Typeopen center
Pompcapaciteit83.3 lpm
Stuurkleppen2 to 4
Hefkracht3265 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540/1000
Aftakasvermogen78.3 kW

Afmetingen en gewicht

Gewicht4110 - 4720 kg

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Laadcapaciteit120 A
Spanning12V

Te koop in Nederland 3

Case IH MAXXUM 125 ACTIVEDRIVE 4 Nederland

Case IH MAXXUM 125 ACTIVEDRIVE 4

2420 uur
71.900 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Case IH MAXXUM 125 ACTIVEDRIVE 4 België

Case IH MAXXUM 125 ACTIVEDRIVE 4

2420 uur
71.900 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_be_nl
Case IH Maxxum 125 België

Case IH Maxxum 125

3580 uur
Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: mascus_be_nl

Veelgestelde vragen over Case IH Farmall 125A

Hoeveel pk geeft de aftakas van de Case IH Farmall 125A af?

Via de 540/1000-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 105 pk van de Case IH Farmall 125A. De waarde is gemeten onder gestandaardiseerde omstandigheden.

Voor welke bedrijfsvormen leent de Case IH Farmall 125A zich?

Voor bedrijven met middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering is de Case IH Farmall 125A een populaire keuze. Veel eigenaren melden dat hij ook graan- en koolzaadteelt gecombineerd met graslandproductie probleemloos verwerkt.

Hoeveel draaiuren hebben tweedehands Case IH Farmall 125A?

De draaiuren van tweedehands Case IH Farmall 125A variëren. Een voorbeeld toont 2420. Onder 5.000 uur geldt als laag, boven 10.000 als hoog.