Startseite Case IHMaxxum 125

Case IH
Maxxum 125

Tractor | 125 pk

125pk
Vermogen
249.8L
Brandstoftank
62.8l/min
Hydrauliek
4294kg
Gewicht
Case IH Maxxum 125
96,9 kW
Motor (130 PS)
24+24
PowerQuad Plus
113,6 l/min
Hydraulik
5 100 kg
Gewicht

Over de Case IH Maxxum 125

De Case IH Maxxum 125 heeft een vermogen van 93.2 kW, ofwel 125 pk en is ontwikkeld voor middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering. Het is een allround tractor in het Case IH-modellenprogramma.

Via de 540/1000-aandrijving ontvangen aangesloten werktuigen 105 pk van de Case IH Maxxum 125. Met een pompkapaciteit van 62.8 lpm verwerkt de Maxxum 125 krachtige extra uitrusting probleemloos.

De Maxxum 125 weegt 4294 - 5566 kg en biedt zelfs op ongelijk terrein goede stabiliteit.

Nederlandse boeren die kiezen voor Case IH krijgen ondersteuning van CNH Industrial Nederland, die zowel verkoop als after-sales verzorgen.

Geschikt voor

Veelzijdige akkerbouw- en voederbouwbedrijven met veehouderij

Dealer in Nederland

CNH Industrial Nederland

Concurrenten

Claas 566, Claas 616, Claas 656, Claas Ares 567, Claas Ares 577

Prijsklasse (tweedehands)

38.500 EUR (uit advertenties)

Vollständige Spezifikationen

Motor

Vermogen93.2 kW

Hydrauliek

Typeopen center
Pompcapaciteit62.8 lpm
Stuurkleppen2 to 4
Hefkracht3406 kg

Aftakas (PTO)

Toerentallen540/1000
Aftakasvermogen78.3 kW
Koppelingelectro-hydraulic wet disc

Afmetingen en gewicht

Gewicht4294 - 5566 kg
Wielbasis265 cm
Brandstoftank249.8 L
Banden voor11.00-16

Elektrisch systeem

Laadsysteemalternator
Laadcapaciteit120 A
Spanning12V

Te koop in Nederland 5

Case IH MXU 125 Nederland

Case IH MXU 125

8200 uur7591 BK Denekamp, Nederland
38.500 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Case IH MAXXUM 125 Nederland

Case IH MAXXUM 125

400 uur
81.900 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Case IH 125 Maxxum MXU Nederland

Case IH 125 Maxxum MXU

6250 uur
41.583 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Case IH MAXXUM CVX 125 Nederland

Case IH MAXXUM CVX 125

2775 uur
84.500 EUR
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl
Case IH Maxxum 125 Nederland

Case IH Maxxum 125

4289 uur
Prijs op aanvraag
Advertentie bekijken
Bron: mascus_nl

Veelgestelde vragen over Case IH Maxxum 125

Hoe zwaar is de Case IH Maxxum 125?

De Case IH Maxxum 125 weegt 4294 - 5566 kg — typisch voor tractoren in deze vermogensklasse. De wielbasis bedraagt 265 cm.

Wat zijn de standaardbanden van de Case IH Maxxum 125?

De standaardafmetingen zijn 11.00-16 voor en 18.4R38 (2WD) achter. Laagprofielbanden kunnen de wegeigenschappen verbeteren.

Is de Case IH Maxxum 125 een goede allround tractor?

Ja, de Case IH Maxxum 125 met zijn 125 pk is goed geschikt voor middelgrote tot grote bedrijven met gemengde bedrijfsvoering. Velen gebruiken hem ook voor graan- en koolzaadteelt gecombineerd met graslandproductie.

Hoeveel draaiuren hebben tweedehands Case IH Maxxum 125?

De draaiuren van tweedehands Case IH Maxxum 125 variëren. Een voorbeeld toont 8200. Onder 5.000 uur geldt als laag, boven 10.000 als hoog.